Haşere Kontrolü

Böcekler, kemirgenler veya diğer zararlı organizmalar – davetsiz misafirler tarafından rahatsız ediliyorsanız, hızlı ve her şeyden önce profesyonelce hareket etmeniz gerekir. Aksi takdirde, en kötü durumda maddi hasar veya sağlık sorunları ortaya çıkabilir.

İhtiyaçlarınıza Göre Uyarlanmış Koruma

Bir haşere veya haşere istilası durumunda, WISAG Pest Control uzmanları, bireysel ihtiyaç analizi temelinde size özel olarak hazırlanmış önlemler geliştirir.

İdeal olarak, erken bir aşamada uzman tavsiyemizden yararlanmalısınız – bu şekilde haşere önlemenin bir parçası olarak önleyici tedbirler alabilir ve işyerinizin, evinizin veya dairenizin ilk etapta zararlılara kurban gitmesini önleyebiliriz.

Çalışmalarımız, özellikle haşere kontrol şirketleri için geliştirilmiş DIN EN 16636 gibi yasal standartlara dayanmaktadır ve her zaman eksiksiz ve yasal olarak güvenli belgelerle birlikte verilmektedir. Ayrıca tehlikeli kimyasalların kullanımını mümkün olduğunca düşük tutmak da hedeflerimizden biridir. Bunu sağlamak için çevrenin, insanların ve hayvanların maksimum korunması için en modern teknolojileri ve sürdürülebilir süreçleri kullanıyoruz.

Sağlık ve depolama koruması

Kendinizi, diğer insanları ve maddi nesnelerinizi zararlı organizmaların etkisine karşı sürdürülebilir bir şekilde koruyun. Aşağıdaki sağlık ve depolama zararlılarının ortadan kaldırılmasını sizin için üstleniyoruz:

  • Fareler
  • Kazımak
  • Karıncalar
  • Eşekarısı
  • Sinekler ve güveler
  • Yatak böcekleri ve pireler
  • Gümüş ve kağıt balık
  • Meşe kese güvesi
  • Güvercinler
  • Yaban arısı kontrolü

Evinizde veya bahçenizde bir yaban arısı yuvası mı keşfediyorsunuz? Kaldırma işlemini bir profesyonele bıraktığınızdan emin olun ve gerekli uzmanlık olmadan yuvayı kendiniz çıkarmaya çalışmayın – türlere bağlı olarak, eşekarısı bir saldırıya son derece agresif tepki verir. Ayrıca, bazı halklar tür koruması altındadır ve yalnızca özel izinle kaldırılabilir veya yeniden yerleştirilebilir. Uyumsuzluk durumunda yüksek cezalar söz konusu olabilir.

“Yaban Arısı ” girişiminin bir üyesi olarak, EnkaPlus uzmanları, eşekarısı ile mücadelede doğa ve türlerin korunmasının dikkate alınmasının yanı sıra maliyetler de dahil olmak üzere, kapsamlı müşteri tavsiyesi sağlar.

Diğer hizmetler

Ürün korumanın yanı sıra ahşap ve yapı koruma alanlarından gelen hizmetler de, kalıp iyileştirme de dahil olmak üzere portföyümüzün bir parçasıdır. Ne tür bir haşere kontrolüne ihtiyacınız olursa olsun – çözüm bizde!

EnkaPlus Haşere Kontrolü, tüm yasal gereklilikleri karşıladığımızdan ve günlük çalışmalarımızda çevre bilincine, mesleki yeterliliğe, ekonomik verimliliğe, sağlığın korunmasına ve kaliteye büyük önem verdiğimizden emin olabilirsiniz.