Kurubuz Satış

Kuru buz satın almak artık çok kolay: Kendinizi temizlemek istiyor ancak kuru buz malzemeleri için depolama alanı kullanmak istemiyor musunuz? Bu çözülebilir! WISAG Üretim Servisi , en yüksek kalitede kuru buz üretir ve tam zamanında size teslim eder . Kendiniz yapıp daha büyük miktarlarda depolamak yerine bizden sipariş verin. Bu, yerden tasarruf sağlar ve ihtiyacınız olduğunda taze kuru buza sahiptir.

Teslimat miktarını siz belirleyin: Bireysel lojistik konseptimiz , her zaman ayarlanabilen çeşitli kutu boyutlarını içerir – bizi aramanız yeterlidir.

Kuru buz dağıtımı için mevcut dağıtım yollarımızdan yararlanırsınız. 100 kg’a kadar olan küçük miktarlar, istediğiniz teslimat saatinde koli servisi ile tarafınıza teslim edilecektir. Talebiniz üzerine kuru buzu ihtiyacınıza göre tek tek ve istediğiniz ebatta yerinizde de üretebiliriz.

Uygulama alanları ve endüstriler:

  • Nakliye soğutma
  • Gıda endüstrisi
  • Kimya endüstrisi ve laboratuvarlar
  • İlaç endüstrisi
  • Metal endüstrisi
  • Genel endüstriyel uygulamalar
  • Otomobil atölyeleri
  • Yemek servisi

Kuru Buz Nereden Satın Alabilirim?

Oldukça basit: kuru buz mağazamızda! İletişim formunu kullanarak bağlayıcı olmayan bir teklif isteyin. EnkaPlus, kuru buz üretiminde uzmandır ve ihtiyaçlarınıza göre özel olarak hazırlanmış çeşitli boyutlarda kuru buz peletleri, külçeleri ve blokları sağlar.

Sipariş Verdikten Sonra Ne Olur?

Siparişiniz hızlı ve güvenilir bir şekilde istediğiniz adrese teslim edilecektir. Kuru buzumuzu peletler ve bloklar halinde sunuyoruz. Dilerseniz ürünü doğrudan üretim sahalarımızdan da teslim alabilirsiniz. Sipariş edilen kuru buz, yalnızca sevkıyat gününde son teknoloji kuru buz sistemleri kullanılarak taze olarak üretilir ve en iyi yalıtım ve yüksek stabiliteye sahip özel kutularda paketlenir. Kuru buz peletleri farklı ambalaj miktarlarında mevcuttur.

Kuru buz hangi şekillerde satılır?

Kuru buz peletleri satın almak isteyip istemediğiniz, külçelere veya kuru buz bloklarına ihtiyacınız olup olmadığı önemli değil. Bu şekillerin her birini yapıp size teslim ediyoruz. 3 mm çapında kuru buz peletleri, 1 cm’lik külçeler, kuru buz blokları 12x12x15 cm boyutlarında üretmekteyiz.

Kuru buz teslimatı nasıl çalışır?

Tüm süreci biz hallederiz ve koli elleçleme işini hallederiz: Kutuların gerçekten boş olup olmadığını kontrol ederek buzun boşa gitmediğini kontrol eder ve gerekirse kutuların nasıl daha verimli kullanılabileceğine dair önerilerde bulunur ve çalışanlarınızın genel bir bakış açısına sahip olmasını sağlarız. her zaman dolu kutular ve boş kutular var. Düzenli teslimatları bize emanet ederseniz, hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok, kutuları kendimiz değiştireceğiz ve her zaman stoklarımızda doğru miktarda taze kuru buz bulunduğundan emin olabilirsiniz. Herhangi bir sorun olması durumunda, her zaman yanınızdayız ve bununla ilgileniyoruz – hafta sonları bile günün her saati!

Kuru buzla temizlik yapabilmek için hangi gereksinimlere ihtiyacınız var?

Kendiniz kuru buzla temizleyebilmeniz için temel gereksinim bir kuru buz püskürtme cihazıdır. Ekipman ortağımız Asco ile uzun süredir çalışıyoruz ve onlarla iletişime geçerek ekipman satın alma hakkında bilgi edinmenizi öneririz. Bir kuru buz püskürtme cihazı satın almanın sizin için uygun olmadığı ortaya çıkarsa, bizi kuru buz püskürtme hizmeti olarak görevlendirin.

Kuru buz sipariş edin, ama ne kadar?

Gerekli buz miktarını birçok faktör etkilediğinden, doğru teslimat boyutu sorusuna genel bir cevap yoktur. Ücretsiz ve yükümlülük altına girmeden bir danışma için size gelmekten mutluluk duyarız.

Kuru buz temizliği sırasında ne gibi koruyucu önlemler almalısınız?

Güvenlik nedeniyle, kuru buzla çalışırken koruyucu gözlük ve kulak koruyucu takılmalıdır. Kuru buz ile tank temizliği gibi özel uygulamalar sadece tam koruma altında yapılmalıdır. Koruyucu giysilere ek olarak, yeterli havalandırma sağlanmalıdır. Kirin kanalizasyona, bodrumlara, çalışma çukurlarına veya birikmesinin tehlikeli olabileceği diğer yerlere girmesi engellenmelidir. Kapalı odalarda bir ekstraksiyon sistemi ve bir CO 2 dedektörü gereklidir.

Çalışanlarımızı kuru buz temizliği yapabilmeleri için özel olarak eğitmek zorunda mıyız?

Kuru buz temizliğinin güvenli ve etkili bir şekilde yapılabilmesi için, kullanım sırasında dikkat edilmesi gereken birkaç husus vardır. Çalışanlarınızı kuru buz püskürtme cihazının doğru kullanımı konusunda eğitmekten mutluluk duyarız. Böyle bir brifingin süresi, uygulama alanına ve temizliğin türüne bağlıdır. Kuru buz püskürtme cihazının kullanımı kolay olduğu için eğitim için gereken süre yönetilebilir.

Cihazın bağlanabilmesi için sistemimizin belirli gereksinimleri karşılaması gerekiyor mu?

Evet, buz püskürtme cihazı dakikada 6-7 metreküp basınçlı hava ve yaklaşık 6 bar basınç gerektirir. Sisteminiz bu gereksinimi karşılamıyorsa harici bir dizel kompresör yardımcı olabilir. Talep üzerine size ödünç verebiliriz.

Bana tedarik ettiğiniz kuru buzun raf ömrü ne kadardır?

Kuru buz peletlerini, külçelerini ve bloklarını yaklaşık 3-4 gün saklanabilecekleri uygun kutularda teslim ediyoruz.

Uygulamada yanlış bir şey yapılabilir mi?

Yanlış kullanılırsa, örneğin makine üzerindeki kablolar, cihazdan gelen ışın nedeniyle hasar görebilir. Ancak kuru buz temizliğini doğru ve etkin bir şekilde kullanabilmeniz için hangi mesafelerin doğru olduğunu size yerinde tam olarak anlatacağız.

Düzenli teslimatta kuru buza ihtiyacımız var, nasıl çalışıyor?

Talep üzerine, proseslerinize göre özel olarak hazırlanmış düzenli aralıklarla size kuru buz teslim etmekten mutluluk duyacağız. Tabii ki, ihtiyacınız olursa her zaman ek dondurma sipariş edebilirsiniz.

Taze kuru buzun her zaman mevcut olmasını nasıl sağlıyorsunuz?

Sizin için yapacağız! Teslimat tarihlerini bizimle belirliyorsunuz ve biz kuru buz üretimiyle başlıyoruz: Ardından buz, doğrudan sizin için yapılıyor. Örneğin öğlen 12’de sipariş verirseniz, dondurmayı sabah 6’da yapıp size teslim ederiz. Daha taze olmuyor. Teslimat aralıklarını ve sürelerini istediğiniz zaman tek tek belirleyebilirsiniz.

Kuru buz nasıl yapılır?

Karbondioksit yaklaşık 20 bar ve -20 °C civarında bir depolama tankında depolanır. Kuru buz üretimi için bir peletleyici gereklidir. CO 2 borular vasıtasıyla pelletizer beslenmektedir. Yaklaşık 1 bara kadar gevşeme, kuru buz karı oluşturur. Bu, silindirlerde (hidrolik veya mekanik olarak) gevşetilir ve sıkıştırılır.

Gaz fazı, bir ısı eşanjörü aracılığıyla dışarıya veya bir arıtma tesisine yönlendirilir. Kar, kuru buz peletleri, külçeler veya bloklar halinde sıkıştırılır. Bitmiş ürün, bir ejeksiyon cihazı vasıtasıyla uygun kuru buz kutularına yerleştirilir.