Kurumsal

Enkaplus olarak temizlik hizmetleri şirketi olarak çıktığımız yolculuğumuzda bugün tesis yönetimide dahil olmak üzere birçok alanda hizmet vermeye devam ediyoruz. Enkaplus kurumsal değerlerimize bağlı kalarak, köklerimizden gelen bilgi birikimini kendi hizmet kalitemizle birçok alanda yatırımlarımızla kaliteden ödün vermeden hız kesmeden devam ediyoruz.

Yüksek kalite standartlarımızla hizmetlerimizi en ekonomik ve en profesyonel şekilde sizlere sunma misyonuyla hareket ederek hizmetlerimizden faydalanan şahıslar ve kurumlar için ihtiyaçlarının tek çatı altında birleştirerek hizmet veriyoruz. Hayata geçirdiğimiz ve geçireceğimiz yaratıcı, inovatif, teknolojik, profesyonel ve yüksek kalitedeki çözümlerimizle, bulunduğumuz sektörlerde ilkleri uygulayarak farkımızı ortaya koymaya devam ediyoruz.

Kurumsal başta olmak üzere şahıslara da tüm hizmetleri veriyor ve teknolojinin gereksinimlerine göre yeniliklerle şirketimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz.

Enkaplus ailesi olarak her geçen gün bilgilerimize bilgi tecrübemize tecrübe katarak ilerleyen günlerde en iyisini başarmak ve sizlere sunmak için çalışıyoruz. Daha kaliteli daha güzel bir gelecek için sizlerle birlikte güvenle yolumuza devam ediyoruz.

Enkaplus Hakkında

Almanya’da 8 yıldır hizmet sektöründe faaliyetlerini sürdüren Enka Max Aş olarak yükse kalite ve ileri teknoloji ilkesiyle Enka Plus olarak Türkiye’deki ilk işletmesini Antalya Konyaaltında hizmete açtı.

Enkaplus; kendisine bağlı şirketler ile inşaat, mobilya-perakende, matbaa ve kâğıt, gayrimenkul, hizmet ve havalimanı işletmeciliği, entegre tesis yönetimleri, gibi birçok alanda kaliteli hizmet vermeyi sürdürdüğü bu zorlu yolculukta, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde öncü ve uluslararası bir şirket konumundadır.

Kuruldugu günden bu yana faaliyet alanlarını ve coğrafi kapsamını uluslararası standartlarla uyumlu bir şekilde büyüten Enkaplus, yayınlanan istatistiklere göre Türkiye’nin en büyük 100 şirketler topluluğu arasında yer almaktadır. Enkaplus, içinde bulunduğu sektörlerde öncü konumu ile önemli bir güç haline gelmiştir.

Enkaplus markasıyla kaliteli imajı, güçlü finansman desteği, yasalara, etik değerlere duyduğu saygı ile Enkaplus Almanya’da elde ettiği iş tecrübesi ile Türkiye ekonomisinin gelişimine katkı sağlamak adına Türkiye’de faaliyet alanlarını her geçen gün büyüterek devam edecektir.

Enkaplus Hakkında daha fazla bilgi için: www.enkaplus.com

Misyon

Organizasyonların faaliyetlerini yürütebilmesi ve yapılarda kaliteli yaşam ve çalışma ortamının sağlanabilmesi için, uzman, kaliteli, deneyimli kadrosuyla yüksek standartlı, ekonomik, geniş tabanlı hizmet sunmak ve müşteri ihtiyaçlarının tümünü en iyi şekilde karşılayabilmektir.

Vizyon

İçinde bulunduğumuz ve bulunacağımız tüm sektörlerde; gerek ulusal gerekse uluslararası pazarlarda en yüksek hizmet kalitesini sağlayan öncü ve örnek bir şirket olmak.