Makine Yer Değiştirme

Üretim süreçlerindeki değişiklikler, ilgili üretim sistemlerinde hızlı ayarlamalar gerektirir – WISAG sizin yetkin, esnek ve güvenilir ortağınızdır.

Makinelerin, sistemlerin veya tüm tesislerin yerini değiştirirken sistemli bir şekilde ilerliyor ve tüm proje yönetimini sizin için üstleniyoruz. Kontrol listelerimizle sizin için süreç ve zaman planları oluşturuyor ve sorumlularla bireysel adımları tartışıyoruz.

Yer değiştirme için çabaya, ihtiyaçlara, mevcut alana ve nakliye rotasına göre uyarlanmış son teknoloji makineler ve teknolojiler kullanıyoruz. Hava yastıklı taşıma sistemleri, hassas sistemler ve makineler için veya ağır ekipman için yer az olduğunda kullanılır. Bunlar, makinelerinizin ve sistemlerinizin hızlı ve hassas bir şekilde uygulanmasını sağlar.

Makineleriniz ve sistemleriniz teslim alındıktan sonra ölçülür ve belgelenir. Ardından dilerseniz makinelerinizi ve sistemlerinizi boşaltıp temizliyoruz. Bu aynı zamanda tüm parçaların ve bileşenlerin uygun şekilde etiketlenmesini de içerir. Sökme, mümkün olan en büyük taşıma birimleri ilkesine göre gerçekleştirilir.

Ardından sistem bileşenlerinizi ve gerekirse tüm gerekli gümrük ve yasal düzenlemelere uygun olarak paketleyip taşıyoruz. Yeni lokasyonda tüm sistem bileşenlerini kontrol ediyor ve yerleşim planına göre getiriyoruz. Yeniden montaj, tüm besleme sistemlerine bağlantı ve bir kabul raporu ile yenilenen ölçüm ile gerçekleşir. Bu sayede sizin için yeni lokasyonda doğruluğunu belgeliyor ve garanti ediyoruz.

İşlevsel bir test ve ilgili eksiksiz belgelerle, makineyi veya sistemi üretim için size teslim ediyoruz. Arzu ederseniz, sonraki devreye alma konusunda da size destek olabiliriz.