Ofis Temizliği

Enkaplus olarak verdiğimiz hizmetlerle Türkiye genelinde kaliteli hizmet veren firmalarından biri olmuştur. Enkaplus evizde, işyerinizde, ofisinizde yapmış olduğu çalışmalarla sizlerin memnuniyetini kazanmaktadır. Evlerinize gösterdiğimiz özenin aynısını ofisleriniz için gösteren çalışanlarımız, işyerinde bulunan mobilyalar, bilgisayarlar ve tüm alanların temizliğini titizlikle yapmaktadır.

Evinizden daha fazla vakit geçirdiğiniz iş yerinizin temiz ve sağlıklı bir ortama sahip olması sağlığınız için gerekli önemlidir.

Ofisinizin temizliği çalışanlarınızın motivasyonlarını olumlu olarak etkiler. Kirli, tozlu  ve mikrop barındıran ortamda çalışanlar verimli bir şekilde çalışmazlar. Bu yüzden Enkaplus temizlik firması gibi profesyonellerle çalışmalısınız.

Enkaplus olarak alışılmışın dışında temizlik yapılırken gereken tüm hijyen kurallarına uyar ve  ofisinizin sağlıklı, temiz, düzenli  bir ortam haline gelebilmesi için tüm ayrıntılara dikkat edilerek temizlenir.

Eğitimli personelimiz ofislerinize ait mutfak, tuvalet, cam gibi alanları çok detaylı olarak ve özellikle gerekli maddelerle temizleyerek, zemin temizleme işlemlerini zemine uygun kimyasal ve makineler yardımı ile yapmaktadırlar.

Ofis Temizliğinde Nelere Dikkat Edilir?

Araştırmalar sonucunda ofisiniz ne kadar temiz ve düzenli ise çalışanların verimliliği ve çalışma isteğinin o kadar fazla olduğu tespit edilmiştir.

Enkaplus olarak belirli bir planda ilerlenmektedir. İşyerinizde iş akışını aksatmadan ve çalışanlarınızın dikkatini dağıtmadan yetkili kişi ile birlikte gerekli temizlik yapılmaktadır.

Gelen personelimiz ofiste bulunan bilgisayarlar, masalar, sandalyeler, dolaplar silinir tozunu alır. Süpürme, silme gibi işlemler makinelerle yapılır. Tuvalet ve mutfak temizliği konusunda mikropları yok eden malzemeler kullanılır.

Tüm ortamlar için ayrı ayrı uygun malzemeler seçilir ve yüzeylere zarar vermeden temizleme işlemi uygulanır.

Ofis Temizliği Ne Zaman Yapılır?

Enkamax olarak ; işyerinde işleri engellemeden ve çalışanları rahatsız etmeden düzenlerini  bozmadan, genelde çalışma saatleri dışında yapılmaktadır. Görüşme esnasında vereceğiniz bilgilerle ofisinize uygun temizlik planlaması hazırlanır, yapılacak işlemlere göre ekonomik bir ücret çıkartılır.

Hazırlanan çalışma tablosunda belirlenen saatlerde ofisinize gelen uzman temizlik ekibimiz profesyonel olarak, tüm detaylara dikkat ederek ofisiniz tertemiz bir şekilde bırakılacaklardır. Kaliteli hizmetlerimiz ile temizlik firmaları hakkındaki önyargılarınızı değiştirip yeni bir bakış açısı kazandıran Enkaplus ile çalışmak sizler için olduğu kadar bizler içinde bir mutluluk olacaktır.

Ücretlendirme Nasıl Yapılır?

Enkaplus olarak müşterilerimiz için ekonomik şekilde fiyat tarifesi oluşturmaya özen gösteririz. Düzenli temizlik periyotlarına başlanmadan önce bir uzman incelemesi ile fiyat tarifesi çalışması yapılmaktadır. Çalışma esnasında temizlenecek ofisler içeride olan eşyalar, alan büyüklüğü, malzemeler ve personel sayısı belirlenir, zaman planlaması yapılır.

Gerekli malzemeler, temizliğe gelecek ekip sayısı ve temizlik yapılacak saat aralıkları belirlenerek uygun bir fiyat  çıkartılır. Ücretlendirmemiz, profesyonel işçiliğimiz ve oldukça memnun kaldıkları sebebiyle Enkaplus diğer işyerlerine tavsiye edilmektedir.

Detaylı ofis temizliğinde nelere dikkat edilir:

Ofis Dezenfeksiyonu Nasıl Yapılır?

  • Vakumlama ile kumaş ofis koltukları ve sert yüzeyler temizlenir ve dezenfekte edilir.
  • Ofisinizdeki tüm yüzeyler ve akla gelen tüm alanlar ince detaylar ile tüm eşyalar temizlenir dezenfekte edilir.
  • Ortam dezenfeksiyonu ulv sisleme yöntemi ile sağlanır.
  • Banyo ve tuvalet gibi alanlar buhar sistemi ile temizlenir.

Tüm ofisin sterilizasyonu yapılır ve hijyenik çalışma ortamınızı size teslim ederiz. Enkaplus sigorta dâhilinde çalışarak temizlik işlemlerinizi yaptırırken güvende hissetmenizi sağlar.

Bünyemizde çalıştırmış olduğumuz personellerin hepsi sigortalı ve maaşlı çalışanlar olduğundan adli sicil kayıtları kontrol edilmiş, referanslı çalışanlardır.

Ofis temizliği hizmeti kapsamında

  • Üniversitelerin,
  • Avukatlık ofislerinin,
  • Reklam ajanslarının,
  • Dişçi muayenelerinin,
  • Fabrikaların,

Temizliği sağlanmaktadır.

Enkaplus temizlik şirketi sayesinde temizliğin yapılacağı zamanı siz belirleyebilirsiniz. Taleplerinize göre ofisiniz akşam temizliği, hafta sonu temizliği ya da aylık temizlik olarak gerçekleştirilir. Çalışma ortamınızı daima sağlıklı ve hijyenik olmasını istiyorsanız iletişime geçip randevu almanız ve hayal ettiğiniz çalışma ortamında kavuşmanız çok kolay.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz profesyonel çalışanları ile ofisinizin sıhhi bir hale getirmek için çalışacaktır.