Salon Temizliği

Sistem ortamı veya medya tedarik hatları olsun: uzman kadromuz, şirketinizde güvenli ve temiz bir ortam için endüstriyel  temizliği nazikçe ve etkili  bir şekilde gerçekleştirir.

Diğer şeylerin yanı sıra şunları sunuyoruz:

  • Zemin temizliği: temel temizlik ve bakım temizliği
  • Zeminlerin yeni kaplaması
  • işaretleme işi
  • koridor yollarının ve koridor kaldırımlarının sürekli temizliği
  • Zeminin bakımı ve yenilenmesi

Salon zemin temizliği

Endüstriyel zemininizin her gün birçok şeye dayanması gerekir: ileri geri itilen ağır yükler, hareket halindeki transpalet ve forkliftler ve son olarak, sayısız adım. Ancak zemin kaplamalarının durumu çalışanların güvenliğini, üretimin kalitesini ve lojistiğin işleyişini etkiler. Tüm bu nedenler, zemin temizliğinin bir profesyonele emanet edilmesinden yanadır.

Bize güvenin. Uygulama alanımız, her türlü ticari alanın hızlı, geniş alanlı kapsamlı temizlik, bakım temizliği ve bakım temizliğidir: ister elle ister yüksek basınçlı temizleyiciler, süpürücüler veya endüstriyel elektrikli süpürgeler gibi temizleme makineleri ile.

Salon inşaat temizliği

Fabrika ve üretim holleri belli bir çaba sarf edilmeden temizlenemez. Geniş duvarlar, cam yüzeyler, kirişler ve kolonlar, mobilyalar, boru köprüleri ve kablo kanalları ve medya hatları düzenli olarak tozdan veya inatçı üretim kalıntılarından arındırılmalıdır.

Sizi tüm bu temizlik işlerinden kurtarıyoruz. Hizmetlerimizin kullanımını esnek bir şekilde tasarlıyor ve üretim süreçlerinize uyum sağlıyoruz. Uzmanlarımız, yüzeylerin dikkatli bir şekilde işlenmesini, çevrenin mümkün olan en yüksek düzeyde korunmasını garanti eder ve böylece temiz, güvenli ve bakımlı bir görünüm sağlar.