Teknik Temizlik

Üretim süreçlerinde, makinelerde ve sistemlerde olduğu kadar üretim ortamında da kalıntılar ve tortular oluşur.

Aşınma ve yıpranmanın bir parçası olarak ortaya çıkan kontaminasyon, ürünlerin kalitesi üzerinde bir etkiye sahiptir ve muhtemelen tüm üretim sürecini engelleyen sistem arızalarına yol açabilir. Endüstriyel temizlik, yani üretim tesislerinizin ve üretim ortamının temizliği, şirketinizin başarısına doğrudan etki eder.

Ayrıca temiz sistemler iş güvenliğine ve çevrenin korunmasına önemli bir katkı sağlar (örneğin suya zararlı maddeleri uzaklaştırarak). Makineler ve sistemler ne kadar karmaşıksa, muayene, bakım ve temizliğin uzmanlar tarafından yapılması o kadar önemlidir.

EnkaPlus Üretim Hizmetleri endüstriyel temizlik uzmanları ve özel temizleme yöntemleri ve temizlik makineleri için kullanır. Temizlik personelimizi işe alın, istediğiniz temizliği uygun maliyetli ve üretim için bozucu etkiler olmadan yapalım!

Ek olarak, sorunsuz bir yeniden başlatma sağlıyoruz. Biz basit bir temizlik şirketi değiliz – uzmanlarımız çok çeşitli üretim tekniklerine aşinadır ve nazik, hızlı ve çevre dostu temizlik için doğru yöntemi kullanır: bakım temizliğinden , yani düzenli temel temizlikten yüksek basınçlı temizleyicilerin kullanımına kadar ve  boru temizleme , tank temizleme veya grafiti kaldırma, kuru buzla son derece özel temizlemeye kadar.

Gerekirse hizmetlerimize temizlik sonrası dezenfeksiyon da dahildir. Temizliği gerçekleştirirken yüksek düzeyde güvenilirlik ile ayırt ediliyoruz!

Temizlik sonrası devreye alma sırasında sistem arızaları veya ürün ıskartaları nedeniyle temizlik personelinin denetiminden kendinizi kurtarır ve verimlilik kaybını en aza indirirsiniz. Özel görevler veya beklenmedik ihtiyaçlar için ekibimize kolayca ekleyebileceğimiz için esneklik kazanırsınız.