Yeni Montaj

Ürününüzün montajı için nakliyeden ilk kuruluma ve işlevsel testlerden imhaya kadar eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

Birçok makine ve sistem üreticisi için montaj personelinin planlanması büyük bir zorluktur. Özellikle randevular ertelendiğinde. Güvenilir ve esnek bir hizmet sağlayıcı olarak, sizi gerekli tüm koordinasyon görevlerinden ve kendi personelinizin temininden kurtarıyoruz. Üretici olarak ürünlerinizi bizimle deneyimli ellere teslim ediyorsunuz.

Tesisinizde son kullanıcı tarafından ön kabulden sonra makine ve sistemlerinizi teslim alarak, söküp, muhafaza edip, uygun şekilde paketleyip varış yerlerine ulaştırıyoruz. Orada sistem bileşenlerini boşaltır ve düzgün bir şekilde getiririz. Bunu, işlevsel bir testle yeniden birleştirme ve amirinize teslim etme izler. Eğitimli, kalifiye çalışanlarımız da en yüksek talepleri karşılayabilmektedir.

Çalışanlarımız sektörler arası deneyimlerinden dolayı uzmanlık bilgilerini montaj sürecine taşır. Bu şekilde maliyetlerinizi düşürüyor ve hesaplamanız için size sabit bir boyut sunuyoruz.